Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Znalezione na allegro
Autor Wiadomość
pawelcho 
pawelcho


samochód: inny
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1977
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-03, 16:39   Znalezione na allegro

Witam

Przesyłam drodzy koledzy i koleżanki link do ogłoszenia.
Co sądzicie ?

http://otomoto.pl/zastawa-750-C32952580.html
 
Kwinto 


samochód: zastava 750
Imię: Bartek
Rok urodzenia: 1980
Rocznik auta: 1967
Kolor auta: Czerwony
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 451
Skąd: Gryfino / Szczecin
Wysłany: 2014-11-03, 17:13   

Chcesz kupic czy sprzedać?
 
pawelcho 
pawelcho


samochód: inny
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1977
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-03, 17:43   

Chcę kupić. :-)
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-03, 17:47   

Piękne ale tylko wizualnie auto, złożone z chińskich elementów kupowanych w pewnym sklepie, którego nie poważam. Koleś który ja budował pożałował kilku zł więcej na oryginały i zbudował auto z najtańszych blach, przy tym najcieńszych i najlżejszych. Miesiącami walczył z zawieszeniem (bo auto się zrobiło terenowe) aż poległ i teraz wystawia je od lat bodaj 3 na alledrogo. Problem w tym, że próbuje odzyskać kasę w którą w nie wpompował. Do tego była zabezpieczana mazidłami typu biteks i najtańszymi woskami. Szkoda kasy. Za tę cenę kupisz 3, 4 piękne fiće przywiezione z Jugo... Zmarnowany projekt, bo wyjściowe auto było świetna bazą... Cóż... jest to najlepszy przykład że nie warto na siłę oszczędzać.
Zważ poza tym, że zdjęcia tej zośki były robione już 3 lata temu (jak nie lepiej!) a ona już teraz aż tak ładnie nie wygląda bo wyłażą oszczędności.. ;-) )
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2014-11-04, 14:06   

kłótnię przeniosłem do kosza
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-04, 16:05   

I bardzo słusznie, nawet chciałem Cię o to poprosić. Trzymałem się jak mogłem i nie dałem się sprowokować. Dzięki Pawle!

A tymczasem na Alledrogo pojawiła się kolejna bidulka... gipsem kapie z niej ale fajnie wygląda takie garażowe znalezisko...



http://allegro.pl/zastawa-750-i4766130206.html
 
jan 600 

samochód: fiat 600
Imię: jan
Rok urodzenia: 1970
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 104
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-11-04, 16:48   

Jeśli moje pytanie było kłótnią lub jakąś prowokacją,to wy obaj jesteście chyba chorzy.
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2014-11-04, 19:12   

jan 600 napisał/a:
Jeśli moje pytanie było kłótnią lub jakąś prowokacją,to wy obaj jesteście chyba chorzy.


no dobra moze i jestem chory i przeczulony ale juz wcześniej sie obrzucaliście błotem więc wolałem to ukrócic. Archi ty tez przeedytuj proszę ten swój post o chińskich blachach i bedzie spokój i kultura. jak ktoś chciał zrobic auto na zamiennikach to co komu do tego.
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-04, 20:18   

jan 600 napisał/a:
Jeśli moje pytanie było kłótnią lub jakąś prowokacją,to wy obaj jesteście chyba chorzy.


A ten znowu swoje... ręce i nogi opadają...
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-04, 20:28   

Dmoch napisał/a:
jan 600 napisał/a:
Jeśli moje pytanie było kłótnią lub jakąś prowokacją,to wy obaj jesteście chyba chorzy.


no dobra moze i jestem chory i przeczulony ale juz wcześniej sie obrzucaliście błotem więc wolałem to ukrócic. Archi ty tez przeedytuj proszę ten swój post o chińskich blachach i bedzie spokój i kultura. jak ktoś chciał zrobic auto na zamiennikach to co komu do tego.


Zauważ, że nie rzuciłem żadną nazwą własną ani firmy ani nazwiskiem.. Pytał ktoś o to auto merytorycznie to merytorycznie opisałem ten egzemplarz. Nie będę nic owijać w bawełnę. Jeśli będzie zbudowane z drewna powiem, że z drewna jeśli z ryżu to z ryżu i basta.
Mam zatajać fakty tylko dlatego, że komuś prawda w oczy kole.. ? Właśnie, że będę mówić jak jest żeby np ktoś kto pyta nie nadział się na minę. Jeśli ten post jest drażliwym, proponuję wszelkie zapytania o ocenę poszczególnych aut kierować do mnie bezpośrednio na priva i po kłopocie. Jeszcze raz powtarzam: nikomu nie zabraniam kupowania szmelcu i części gównianej jakości gdzie chce i za ile chce! To wolny kraj, wolna wola. Nie zamierzam jednak przykładać do tego ręki i oszukiwać siebie i wszystkich że jest ok.. bo nie jest.

Pawle, jeśli ten post jest niemerytoryczny to go usuń w całości i po kłopocie ale na zaczepki Jana 6oo odpowiadać nie będę i nie zamierzam z nim na ten temat polemizować.
 
jan 600 

samochód: fiat 600
Imię: jan
Rok urodzenia: 1970
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 104
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-11-04, 21:08   

Jak widzę nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie,na tym chciałbym zakończyć ten temat,więcej nie będę go poruszał,co nie którzy sami wyciągną wnioski,ale nie którzy,reszta ma klapki na oczach,niech tak zostanie.
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-04, 22:04   

Słusznie.. ten wywód dawno powinien być zdjęty z tapety...
Z Tobą tematy rozmów wyczerpały się przy okazji pewnej aukcji allegro sprzed 7 lat...
 
jan 600 

samochód: fiat 600
Imię: jan
Rok urodzenia: 1970
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 104
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-11-04, 22:36   

Po tej aukcji to jeszcze,długo dobrze rozmawialiśmy,nie kręć bo to nie prawda.
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-04, 22:59   

Pawle... przelało się... muszę... Wytnij to rano!

Do Jan6oo:

To się Tobie tak tylko wydawało... z resztą nie czas i miejsce na pranie brudów. Chyba że chcesz to opowiedz kolegom jak było... Mącisz, kombinujesz, jątrzysz i siejesz intrygi! Co ty chcesz osiągnąć..?? Chyba ci ten ryż zasmakował a może za friko dostałeś miseczkę, że tak bardzo wazelinisz...?? A wszystko dlatego że Ci nie oddałem dobrych elementów za tyle ile chciałeś... Taka prawda!
Chcesz odpowiedzi..?? Masz...!

Blachy produkowane przez ZCZ Zastava (oryginały i tłoczone poza fabryką przez kooperantów ale na oryginalnych tłocznikach) mają od 1,0 do 1,2 mm grubości w zależności od elementu. Podłogi 1,5mm grubości. Ścierwo jakie wychwalasz ma od 0,6 do 0,8mm grubości włącznie z podłogami i jest tłoczone z bardzo naprężonej silnie zasiarczonej blachy w ChRL i na Tajwanie na zlecenie Fiat Auto Argentina. To badziewie rozprowadza w Europie firma CRA Torino gdzie jeden błotnik kosztuje 25Euro w hurcie. W Argentynie jeszcze mniej i to o ponad połowę!
Witz w tym, że CRA nie sprzedaje towaru klientom indywidualnym a jedynie firmom i to o profilu motoryzacyjnym np hurtowniom. Swego czasu wyłączność na ofertę CRA miała firma Euro Moto Fan z Krakowa (imć Sławomir Bieda!!) ale z powodu hochsztaplerki i nie płacenia faktur zbankrutowała pozostawiając po sobie w Turynie jedynie smród i kiepskie nastawienie do Polaków. Później CRA kombinowało z Polcarem ale też nie wyszło. Być może Ten Sklep ma bezpośrednio od CRA, nie wiem, ale jeśli tak to macie jasno ile kroi na elementach. Jeśli nie ma od CRA bezpośrednio, to po drodze opłaca się jeszcze pośredników, być może hiszpańskiego kontrahenta, którego nazwy tu nie wymienię. Co z tego, że ładnie pomalowane na czarno, że błyszczy się jak psu pisanki, kiedy nie pasuje toto do auta, wszelkie przylgi i felce trzeba naciągać, podklepywać, żeby ze sobą to spasować. Szajs i tyle... A wiem co mówię bo wiele blacharek robiłem i kilka razy musiałem się z tym szitem zmagać. Raz kupiłem sam na próbę... nota bene w Tym Sklepie (jak jeszcze na aukcjach to gonił - oczywiście nie osobiście!), dwa inne razy klient podstawił auto wraz z tymi gawnianymi blachami. Raz odmówiłem renowacji z powodu właśnie tego typu elementów. Nie będę się podpisywać pod źle zrobioną blacharką.
Wystarczy Ci odpowiedzi czy jeszcze coś chcesz wiedzieć..???

Kiedy publicznie pokażesz swojego pięknego Fiata 6oo w cenie 10000zł,-
 
Kwinto 


samochód: zastava 750
Imię: Bartek
Rok urodzenia: 1980
Rocznik auta: 1967
Kolor auta: Czerwony
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 451
Skąd: Gryfino / Szczecin
Wysłany: 2014-11-05, 08:18   

To tak naprawdę zastava tez pewnie robi w Chinach :)
Jest taka dzielnica przemyslowa w Chinach i nazywa się " Made in Germany "
Wracając do blach to jaki jest koszt oryginalow a podróbek ? Zakladam ze wiesz .

I korzystajac z okazji mam na sprzedaż dwa błotniki do kurołapki oryginały z epoki

Ja Fiata Jana widziałem i uważam ze 9 tys to dobra cena
Po pierwsze Fiat
Po drugie rok
Po trzecie jeździ i można nim wracac na kolach

A do roboty to mysle ze w każdym z naszych samochodow by się cos znalazło ........ No prawie :)

Proszę nie usuwac tematu . Cos się dzieje na forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne