Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zlocik 2009
Autor Wiadomość
remarcin 


samochód: zastava 750
Imię: Marcin
Rok urodzenia: 1977
Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 25
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2009-02-12, 18:15   

pomyślałem o tym zamku gdyż oraganizują tam również zloty samochodów zabytkowych http://www.zamekchudow.pl/ to jest pomiędzy Gliwicami a Mikołowem
 
Łysy 
live to ride

samochód: fiat 600 multipla
Imię: Robert
Rok urodzenia: 1987
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2009-02-12, 18:36   

Chudów bardzo dobre miejsce, z tym że zlot samochodów zabytkowych raz do roku, to raz, a dwa, w momencie gdy robi się ciepło rozpoczyna się sezon imprez okołozamkowych i w każdy weekend coś się tam dzieje a ludzi zjeżdża tam tyle ze parkują po okolicznych łąkach... owszem na zlot samochodów jedźmy razem, ale co do spotkania żeby porozmawiać, poznać się i swoje samochody, ustalić czy i jak jedziemy na zlot całego forum to ja proponuję jak dla ludzi z okolic śląska Katowice lub Tychy w jakiejś miłej miejscówce gdzie można się napić nie tylko coli a to z racji tego ze pogoda jeszcze troszkę kijowa jak na plener ;)
 
123 


samochód: zastava 750
Imię: Mario
Rok urodzenia: 1976
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 181
Skąd: małopolskie/śląskie
Wysłany: 2009-02-13, 09:02   

Łysy napisał/a:
Chudów bardzo dobre miejsce, z tym że zlot samochodów zabytkowych raz do roku, to raz, a dwa, w momencie gdy robi się ciepło rozpoczyna się sezon imprez okołozamkowych i w każdy weekend coś się tam dzieje a ludzi zjeżdża tam tyle ze parkują po okolicznych łąkach... owszem na zlot samochodów jedźmy razem, ale co do spotkania żeby porozmawiać, poznać się i swoje samochody, ustalić czy i jak jedziemy na zlot całego forum to ja proponuję jak dla ludzi z okolic śląska Katowice lub Tychy w jakiejś miłej miejscówce gdzie można się napić nie tylko coli a to z racji tego ze pogoda jeszcze troszkę kijowa jak na plener ;)


mądrego i dobrze posłuchać !!! :mrgreen:
 
truth 

samochód: zastava 750
Imię: grzegorz
Rok urodzenia: 1974
Rocznik auta: 1964
Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 7
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2009-03-05, 21:39   

Witam.Panowie ja jestem jak najbardziej za, można a nawet trzeba. Jeżeli chodzi o śląskie to proponuje Chorzów ,knajpka sie nazywa Pepino , można coś wypić , przegryźć no i pogadać . Termin 20 lub 21 marca. Co Wy na to? Pozdrawiam Grzegorz
 
glig 
goran

samochód: zastava 750
Imię: goran
Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-05-07, 20:10   

I jak tam z tym zlotem ... nic nie slychac. Ja w pierwszomajowy weekend zrobilem koło 800 km ( Łódź-Torun-Bydgoszcz-Chojnice-Szwecja-Miroslawiec-Piła-Gniezno-Konin-Łódź ) przygoda super :)))
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne