Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Samochód zagadka;)
Autor Wiadomość
donkikut
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-09, 19:32   Samochód zagadka;)

Witam wszystkich forumowiczów:), nazywam się Wojtek i jestem z Krakowa. W sumie to jeszcze do wczoraj do godz 22 nie wiedziałem nawet jak wygląda fiat 600:D, na szczęście grill u znajomego i samochód jego sąsiada odmienił ten stan rzeczy:D. Kiedy nagle zobaczyłem ten wóz ukryty koło szopy w krzakach to odrazu pomyślałem ze jest piękny:). Podchodzę patrzę pisze fiat i...na tym koniec, zapamiętałem tylko te śmieszne migacze na nadkolach:) 2h szukałem w necie co to za auto, było warto. Ale wiadomo w nocy nic nie widać więc postanowiłem się wybrać dzisiaj i obejrzeć dokładniej. Problem w tym, że właściciel posesji na której wrasta do ziemi samochód przyjeżdża okazyjnie w sumie to rzadko. Powiesiłem kartkę, że kupie i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

Natomiast po przeglądnięciu zdjęć w necie mam kilka pytań i wątpliwości co de tego auta mianowicie, czy ktoś z was mógłby rzucić okiem na ten wóz i ocenić mniej więcej który to może być rok i zastanawiam się czy te migacze na nadkolach są oryginalne i czy przednie światła tak samo bo jak porównuje go z tym

http://pl.wikipedia.org/w...=20060604201446

zdjęciem to nie wiem co jest oryginalne. Powiem szczerze , że te światła z wikipedii o wiele bardziej mi się podobają.

i jeszcze jedno pytanie, chyba najważniejsze:

Czy to się nadaje do remontu???

Tu są fotki auta jakie udało mi się zrobić

http://wyslijto.pl/plik/a5lmpbet65

Pozdrawiam
 
Greg 


samochód: zastava 750
Imię: Grzesiek
Rok urodzenia: 1982
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 567
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2009-05-09, 21:57   

Auto nie jest młodsze niż rocznik 72. Od lipca 72 jeżeli dobrze pamiętam zabronione było produkowanie aut z drzwiami otwieranymi pod wiatr. Blacharka wygląda na całkiem przyzwoitą. Zderzaki są nie oryginalne. Klosze przednich lamp są ze skody. Kierunkowskazy na błotnikach są z garbusa. Emblematy na tylnej klapie też nie są oryginalne. Siedzenia są z malucha. Kierownica, przełączniki pod nią i licznik wyglądają na oryginał. Myślę że to dobra baza na zrobienie fajnego auta.
 
donkikut
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-10, 11:47   

Dzięki wielkie Greg. Teraz czekam aż namierze właścicela i jeżeli wszystko dobrze pójdzie to niedługo pochwalę się konkretniej nowym nabytkiem:)
 
przemek 

samochód: zastava 750
Imię: Przemek
Rok urodzenia: 1979
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 243
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-05-10, 12:53   

piekny, moj wygladał tak samo, wygląda swietnie,
duzo oryginalnych elementów.
warto go odrestaurować.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne