Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
nowy człowiek na forum:)
Autor Wiadomość
pidzej 

samochód: inny
Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Pęczniew-Łódź
Wysłany: 2007-08-19, 10:36   nowy człowiek na forum:)

witajcie!
Cośtam o sobie to tyle że mam na imię Piotrek i jestem studentem farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi już na ostatnim roku...niestety:)

Zapisalem się na forum ponieważ chciałbym sobie uświadomić jak wyglądają koszty posiadania tego niesamowitego auta.
}Jestem posiadaczem Mini Coopera - oczywiście w starej budzie i wiem co to znaczy auto z duszą.
Zastava 750 jest autem nad którym tez zastanawiałem sie swego czasu czy Mini czy Zastava-wygral Mini ponieważ potrzebowałem auta którym bede mógł jeździc dziennie kilkadziesiąt kilomtrów a mój miniak jest z 94 roku wiec troszke młodszy jest od zastav:)

Teraz kiedy finansowo troszke sie odbudowałem postanowiłem rozejrzec się za "małżonką" dla mojego miniaka i dlatego tu trafiłem.

Jednak zanim kupie Zastavę chciałbym od Znawców dowiedzieć się jak wygląda eksploatacja...
czy dużo pali
jakie są mneij wiecej składki OC
jak jest z awaryjnością
jak jest z częsciami itd.itp. czyli wszelkie wskazówki:)

takze mam pytanie przy zakupie na co najbardziej zwracać uwagę-pytam o to bo w miniaku jest sporo charakterystycznych miejsc na które trzeba uważać przy zakupie:)

Także znalazlem na allegro tą aukcję może któś z Was zna to autko albo może nalezy do kogoś z forum bo bardzo mi się spodobała:

http://moto.allegro.pl/it...kapitalnym.html


z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi na post i mam nadzieje ze moze za jakiś czas obok Miniaka(który też jest FAAJNYM autem ) stanie Zastava 750 :)


PJ
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne