Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Najświeższe fotki mojej Fići....
Autor Wiadomość
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-15, 03:02   Najświeższe fotki mojej Fići....

 
Kwinto 


samochód: zastava 750
Imię: Bartek
Rok urodzenia: 1980
Rocznik auta: 1967
Kolor auta: Czerwony
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 451
Skąd: Gryfino / Szczecin
Wysłany: 2014-06-15, 11:11   

A rok jej to ............. ?
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-16, 02:46   

1966
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2014-06-16, 09:53   

śliczna. podoba mi sie Twój hak.
Nie boisz się że Ci ktoś tablicę z trytytek gwizdnie?:)
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-16, 12:24   

A niech gwizda... ;-) ) Czarną dorobię bez problemu... Poza tym po co komu to...?
Ja w sumie tej Fići nigdy nigdzie nie zostawiam luzem. Nawet pod domem za bramę wjeżdżam bo ma za dużo galanterii a są tacy, którym ona przeszkadza. Oczywiście jakiś tam ryzyk jest bo np na zlotach czasem się auta zostawia na pokazie i idzie.. ale zazwyczaj jest kto0śkto pilnuje "koni".. ;-)
Ta tablica ponadto wisi na trytytkach tylko tymczasowo bo pod spodem mam taką małą a'la włoską i siepały czepiają a za kilka dni jadę na przegląd więc już nie ściągałem. W planach uchwyty takie jak w 126p I gen. pod zderzakiem. Tablica wtedy nieco chroni doł pasa przedniego przed kamykami, błotem itd...

Pomyśl, że ona była robiona w 1996r. a więc niemal 20 lat temu. Ładnie się w sumie jeszcze trzyma, co nie..? Co akryl to akryl. Jak ja poskładałem miała na budziku 26tys. przebiegu (nie kręcone :-) )) ) dziś ma prawie 120 tys... Sporo się nalatała u mnie. Ale ileż rajdów, kilka zagranicznych wycieczek dłuuugich. Bywały takie lata, że od maja do końca października niemal codziennie jeździłem nią , zwłaszcza w początkowym okresie. Teraz sporadycznie, bo mam jeszcze Krastavca 900T i Pandy.. a wcześniej jeszcze był nowy Fiat 127MkI i Zastava 1100 Mediteran i różne inne wynalazki jak Fiat 128 Sedan czy plastikowa Fića itp...

Renesans moja Fića przeżywa od czerwca 2012, kiedy kibicowała Chorwatom. Potem Alek zachorował ale tak się złożyło, że jesienią i zimą, więc w zeszłym roku Fića znów pojeździła nieco, np na Wdzydze czy na paradę niepodległości itp..
W tym roku już 400km ma w liczniku.. ale muszę się za nią wziąć, bo wyłażą mi szpilki z głowicy tj szpilki trzymające klawiaturę. Muszę zrobić nowe M10/M8 i wkręcić na nowo. W zeszłym roku jadąc po obwodnicy dogonił mnie VW T1 Bully i jakiś czas jechałem równo z nim ok 110km/h i.. stało się.. w pewnym momencie nagle silnik zdechł... Na jednym garze dopyrkałem do domu. Myślałem, że tłok się urwał... ! Zdjąłem pokrywkę a tu klawiaturka luźna... ;-( Dokręciłem i do wczoraj było OK. Ale tak od kilku dni coraz głośniej cykały zawory ... Dziś pracuje jak maszyna do szycia. Czas dokręcić klawiaturę... Mógłbym tak dokręcać non stop.. ale problem w tym, że potem za każdym razem regulacja zaworów potrzebna a to długie i upierdliwe zajęcie. Czas to zrobić raz a dobrze.
Poza tym, ma wielką ochotę powtórzyć Jugoturneję z 2005r. Od jakiegoś czasu rozmawiam z Nacionalną Klasą i Klubami z Zagrzebia i Ljubljany..
W tym roku jeszcze nie.. ale w następnym... kto wie... Jakby się jeszcze chętni z innymi Fićami znaleźli na taki wypad.. byłoby miodnie.

Lubicie, nie lubicie... ja sobie wczoraj kilka rundek po Gdańsku zrobiłem. Puściłem sobie "07 Zgłoś się" "cycyków" i Balkanicę... i... Ajde u grad... Klimat był.
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-17, 02:28   

Dmoch napisał/a:
... podoba mi sie Twój hak....



Dmoochu... No wiesz... :oops:
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2014-06-17, 13:49   

archicar napisał/a:
Dmoch napisał/a:
... podoba mi sie Twój hak....



Dmoochu... No wiesz... :oops:

no podoba bo planuje zaczepic podobny . tylko ten w miarę nie psuje wygladu samochodu.
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-17, 19:36   

Qrrde no to nie mój tylko mojej Fići.. .. Ufff to dobrze.... :-P
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne