kupię jedną lampę do octavii
Autor
Wiadomość
Dmoch
Pomógł: 2 razy Dołączył: 21 Maj 2007 Posty: 1080 Skąd: WWL
Wysłany: 2008-05-30, 20:49 kupię jedną lampę do octavii
jak w temacie.bez oprawki w dobrym stanie.
Sześćsetka
Dołączyła: 10 Sie 2008 Posty: 1 Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-08-10, 13:18
o którą lampę chodzi?
możesz też dodać swoje ogłoszenie na www.kupieckupi.pl - udało mi się dzięki nim kupić kilka rzadkich do znalezienia rzeczy!
Dmoch
Pomógł: 2 razy Dołączył: 21 Maj 2007 Posty: 1080 Skąd: WWL
Wysłany: 2008-08-10, 15:18
chodzi o wkład reflektora do lamp mocowanych w Zastavach 750 z auta Â?koda Octavia (1959 - 1971)
Dmoch
Pomógł: 2 razy Dołączył: 21 Maj 2007 Posty: 1080 Skąd: WWL
Wysłany: 2014-08-07, 04:26
czy ktoś ma? nadal szukam...
Greg
Pomógł: 3 razy Dołączył: 11 Sty 2009 Posty: 567 Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2014-08-10, 00:17
Napisz do mnie na priv. Obecnie mam net tylko z doskoku, raz na tydzien.
archicar
ARCHICAR
Pomógł: 2 razy Dołączył: 28 Mar 2007 Posty: 1016 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-08-10, 10:22
Pawle ja będę miał takie wkładki ale dopiero mogę Ci wysłać 2 września. Za kilkanaście chwil wsiadam w auto i pędzę do Jugolandu.
Dmoch
Pomógł: 2 razy Dołączył: 21 Maj 2007 Posty: 1080 Skąd: WWL
Wysłany: 2014-08-18, 15:30
archicar napisał/a: Pawle ja będę miał takie wkładki ale dopiero mogę Ci wysłać 2 września. Za kilkanaście chwil wsiadam w auto i pędzę do Jugolandu.
spoko, nie pali się.