Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Odświeżanie forum
Autor Wiadomość
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2014-08-07, 03:31   Odświeżanie forum

Cześć,
Administrator obdarzył mnie zaszczytną funkcją moderatora.
W związku z tym chciałbym troszkę uporządkować forum ale i zrobić je bardziej przyjazne użytkownikom.
Dlatego moja prośba do Was jest taka abyście się zastanowili co można poprawić/ uprościć itp. generalnie wszystkie pomysły są mile widziane.

Jestem tu bardzo często więc bieżące wątki będę obserwował na bieżąco ale chciałbym sukcesywnie przejrzeć starsze posty i wdrożyć kilka pomysłów:

- Na pierwszy ogień:
-dział "giełda"- tutaj oczywiście generalne sprzątanie ale moja dodatkowa propozycja: zapytujący o/oferujący części niech na końcu wątku umieszcza info że sprawa zamknięta- będzie można przenieść to do kosza. Jeśli w wątku była jakaś rzeczowa dyskusja, postaram się ją umieścić w odpowiednim dziale.
- dział "znalezione na allegro" : często jest tak,że wrzucamy link do ogłoszenia i debatujemy. Moja propozycja to wrzucać choć jedno zdjęcie z aukcji aby później też można było wiedzieć o co chodzi. inaczej każdy taki post nadaje się do Kosza. Adminie wcześniej wspominałeś że mamy dużo miejsca mam nadzieję że potwierdzisz?


To na razie tyle żeby nie obiecywać na próżno bo wiadomo że doby nikt nie wydłuży.
Moje ciche marzenie to zrobienie dwóch takich działów:

-regeneracja części-dokładne opracowanie jak i co ktoś zrobił- dział edukacyjny, dla potomnych no i można się poczuć trochę jak profesor:) wiem na przykład że Greg ma swoją stronę której kiedyś poświęcił dużo czasu- może warto otworzyć wątek, nazwać go jakoś i wkleić tam link do opracowania?

- Dział zamienniki- jak wiadomo auta im starsze tym trudniej o części. chciałbym aby tutaj znalazły się hermetyczne posty z podaniem tylko i wyłącznie danych z czego pasuje, jaki ma numer ewentualnie krótki niezbędny opis. dalsza dyskusja w poście itp będzie źródłem do moderacji postu macierzystego tak, aby na samym początku było samo sedno. co wy na to?

No i kolejna prośba: jeśli możecie zajrzyjcie w swoje posty może sami znajdziecie coś do usunięcia.
To na razie tyle,
Dzięki
Paweł D.
 
arnold 

samochód: fiat 600
Imię: Arnold
Rok urodzenia: 1989
Rocznik auta: '64
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 25
Skąd: Gliwce
Wysłany: 2014-08-11, 18:14   

Przychylam się.
Co do tematu z Allegro, na jednym forum widziałem że temat zakładało się na nowy miesiąc, archiwalny był po jakimś czasie usuwany. Bo tak czy siak, zdjęcia będą przepadać, a szkoda wrzucać wszystko w załączniki.
 
Michał 

samochód: fiat 600
Imię: Michał
Rok urodzenia: poniżej 1970
Rocznik auta: 1964
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 260
Skąd: Mogilno
Wysłany: 2014-09-27, 23:30   

Pomysł z wrzycaniem zdjęć z allegro raczej nie bardzo. Nie polecam ze względu na prawa autorskie już kilku się na tym przejechało. http://forumprawne.org/pr...ji-allegro.html
 
Greg 


samochód: zastava 750
Imię: Grzesiek
Rok urodzenia: 1982
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 567
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2014-09-27, 23:39   

Ja tez odradzam umieszczanie zdjec z allegro. Sam wyprostowalem kiedys jednego pana za publikowanie moich zdjec na elektrodzie.
 
Michał 

samochód: fiat 600
Imię: Michał
Rok urodzenia: poniżej 1970
Rocznik auta: 1964
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 260
Skąd: Mogilno
Wysłany: 2014-09-27, 23:45   

Coś w tym jest. Miałem podobną sytuację gdy moje zdjęcia z allegro znalazły się w druku w jednym z tygodników. Przeprosili, ale nikt nie chciał zapłacić -zwalili winę na czytelnika, który im to podesłał. Droga długa do wyrwania jakiejś kasy. Niemniej jednak mogą się zrodzić problemy. Odradzam. Link z licytacją wystarczy. Jak ogłoszenie się kończy to trudno.
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2014-09-28, 14:00   

Ok,dziękuję za te komentarze. Ważna sprawa w sumie. Zatem nie będę tego robić.
 
Kwinto 


samochód: zastava 750
Imię: Bartek
Rok urodzenia: 1980
Rocznik auta: 1967
Kolor auta: Czerwony
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 451
Skąd: Gryfino / Szczecin
Wysłany: 2014-09-29, 19:43   

Same linki z Allegro z zaznaczeniem czasu wygasniecia . Czy w takiej sytuacji zniknie tez problem w razie W z jakimiś roszczeniami?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne