Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam Fiata Ritmo
Autor Wiadomość
FreddieM 


samochód: zastava 750
Imię: Radek
Rok urodzenia: 1994
Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 45
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-12-14, 21:27   Sprzedam Fiata Ritmo

Troche odbiegając od tematu fici, chciałbym zaproponowac na sprzeaż moje Ritmo.

Auto jest z 1982 roku, niestety nie jest na chodzie, nie posiada przeglądu, ubezpieczenie ważne do września 2014.

Auto nie jeździ ponieważ nie ma rozrusznika, alternatora i chłodnicy - takie już kupiłem, z tego co wiem nie jeździło od dobrych 10 lat. Silnik się kręci, lecz nie próbowałem go odpalać bez ruszania silnika po tak długim postoju.
Więc tak naprawdę nie jest mi znany stan silnika i skrzyni, choć podobno "jeździł do końca"...

Co do wnętrza i kompletności - wszystko oprócz przednich foteli się zachowało w oryginale - brązowe wnętrze, boczki kanapa itp w dobrym stanie, wszystkie smaczki i udziwnienia ritmo typu felgi, klamki i cała galanteria jest.

Największym minusem (co chyba nikogo nie powinno dziwić) w tych autach była i zawsze będzie blacha. I rdza nie ominęła także tego egzemplarza i trzeba zrobić remont blacharski.

Zdecydowałem się na próbę sprzedaży ponieważ porwałem się z motyką na słońce i nagromadziłem za dużo samochodów do remontu naraz. Jak się nie sprzeda to trudno poczeka :-)


Cena to jest 2200 do negocjacji lub chętnie wymienię za Poloneza do 1989r. lub moze za ficie :-)


Zdjęcia:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne