Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zastava 750
Autor Wiadomość
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-29, 18:48   Zastava 750

;-)
Ostatnio zmieniony przez archicar 2016-03-19, 02:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2015-11-30, 15:21   

Archicar, coś nowego kopiłeś że potrzebujesz miejsca? może ta Multiple z Allegro? :)
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-30, 18:48   

Niee Pawle.. niestety.. nihil novi.

Miejsca potrzebuję bo mojej mamie wiosną przybyło Punto do codziennej jazdy i delikatnie mówiąc straciłem jedno miejsce garażowe pod domem. Mama zimą nie jeździ a szkoda, żeby Puntek gnił na parkingu. Tym samym jedna z moich Pand straciła dach nad.. dachem ;-)
Pandzia powinna stać w garażu a ta Zastavka stoi 15km od Gdańska w Pruszczu, gdzie wynajmuję z kumplem taką halkę ale kumpel wiosną też kupił auto i teraz mam o jedno za dużo. Poza tym.... ta Fica de facto nie jest moja. To nie jest moje auto! Znajomy, którego ono jest kupił inną (lepszą?) budę, której historię znacie z tego forum. "Pingwin" bo tak nazwałem ten dwukolorowy egzemplarz miał zostać na później i przeistoczyć się w wersję Jolly z wiklinowymi krzesłami. Plany jednak się zmieniły. Jolly nie będzie a z resztą tego nadwozia byłoby bardzo szkoda. Zbyt dobre jest na taką rzeźbę. Gość poprosił o wstawienie jej na forum i olx to mu wstawiam.

Multipli tej bordowej nie kupiłem, nie stać nie na takie wydatki. Gdyby była za 2 - 3 koła to może bym wyłuskał coś tam jeszcze... a fakt, piękny egzemplarz. Gul mi jeszcze skacze jak ją oglądam bo poza spieprzonymi progami to reszta wygląda smakowicie.
Ponoć poszła za 13 tys. co uważam za gratkę. Ostrzyli sobie na nią zęby i Włosi. Kto kupił...? Nie wiem. Może oni. Było małe poruszenie bo to rzeczywiście fajny egzemplarz.
Widać było od razu wysyp innych Multipli, skorodowanych, krzywych itd.. wyraźnie ktoś chciał opchnąć truchło by kupić tę dobrą. Zapewne teraz te zgnilce poznikają a pojawią się znów kiedy coś fajnego wyskoczy.

Wracając do Zastavki Pingwinka..

Nikt nie chce...? Na prawdę warto. Umowa KS będzie spisana z osobą z dowodu rej. Ciągłość jest. Dowód nie obcięty, można na białe rejestrować.
Ostatnio zmieniony przez archicar 2016-03-19, 02:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2015-12-01, 09:56   

w multipli jeszcze wyspawane było na światła z malucha z tyłu ale to naprawde był drobiazg. Ciekaw jestem ile włosi u siebie by zapłacili za taką sztukę...
 
Bonifacy 

samochód: fiat 600 multipla
Imię: Bogusław
Rok urodzenia: 1978
Rocznik auta: 1957;1964;1970
Kolor auta: niebieski; biały czerwony
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 2016-05-16, 08:34   

Nie zauważyłem wcześniej tego wątku, ale mogę się przyznać, że to ja zostałem nowym właścicielem tej bordowej Multipli z Allegro:) Nowe progi już w sumie na nią czekają, jest po całkiem dobrej (jak na epokę)naprawie blacharskiej.
 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2016-05-16, 11:39   

no i brawo, dobry egzemplarz w dobrych rękach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne