Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
blacha
Autor Wiadomość
zastawson

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-12-14, 17:17   blacha

kiedyś udało mi się kupić nowe progi, podłogę, błotniki przednie w sklepie na al. unii na przeciwko stadionu ŁKS. tam jest taki maly sklepik z blachami do wszelkich samochodów.
  
 
budrysss
Gość
Wysłany: 2006-12-30, 22:05   

kolego moglbyc na maila podeslac ceny tych maneli ?? budrysss@wp.pl
 
zastawson

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 10
Wysłany: 2007-01-02, 21:54   

budrysss napisał/a:
kolego moglbyc na maila podeslac ceny tych maneli ?? budrysss@wp.pl


niestety nie podeśle Ci bo ich nie pamietam dokladnie
były droższe ale nie az tak drogie

za podłoge (L + P), progi (L + P) i dwa błotniki (L + P) zapłaciłęm coś około 1`100 albo 1`500
kuźwa nie pamietam dobrze. ale oni to sprowadzali chyba z danii. gdzies mialem naklejke firmową którą zdarłem z błotnika to dam znać jaka to dokładnie firma
pozdrawiam
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-05-26, 00:16   

Klokkerholm... dawno i nie prawda.. nie robią tego już od wielu lat!
 
mir.ok 
NYSA


samochód: zastava 750
Imię: Mirek
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 98
Skąd: NYSA
Wysłany: 2008-06-05, 08:48   

Jeżeli macie zamiar kupić wew. progi do dajcie sobie spokój z tymi od archi jak kupowałem zestaw blach na allegro to dałbym sobie rękę odciąć ze na fotce są oryginalne a w przesyłce dostałem jakąś marną podróbkę
kawałek blachy wygięty na giętarce, kazdy blacharz dorobił by taki element za czapkę drobnych a archi skasował mnie jak za zboże , do tego nawet nie pomalowane podkładem -słabooo!!!
archi nie wspomniał ze to podróba a ja nie pytałem będąc pewnym ze sprzedaje oryginały.
jak bym wiedział ze to taka kicha będzie to nigdy bym nie kupił
Reszta blach jest ok, ale wew. progów nie polecam
:-|
 
piotrlasso 

samochód: fiat 600
Imię: Piotr
Rok urodzenia: 1981
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: fgdr
Wysłany: 2008-06-05, 14:24   

oj raczej by się to nie udało ponieważ sprzedaje tylko kompletami
np.progi zewnętrzne i wewnętrzne i to do tego parami prawa i lewa strona razem
no to teraz jest już wszystko jasne progi zewnętrzne sprowadza za 133 zł za sztukę a progi wewnętrzne robi albo komus zleca no i gotowe a potem skrobie nas na kupę kasy :evil: za komplet sobie życzy 800 zł porażka jak by to był mercedes z 39 roku

 
Dmoch 


samochód: zastava 750
Imię: Dmoch
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: niebieski
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1080
Skąd: WWL
Wysłany: 2008-06-05, 17:11   

ręce opadają na takie posty chłopaki:/
 
mir.ok 
NYSA


samochód: zastava 750
Imię: Mirek
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 98
Skąd: NYSA
Wysłany: 2008-06-05, 18:35   

ja tu nikogo nie krytykuje w jaki sposób zarabia pieniądze nikt nikogo do kupowania od archi nie zmusza . chciałem tylko podzielic sie z kolegami z forum ze jakosc wew.progów jest dosć słaba i tylko taki miałem cel a ile kosztują czesci od archi to wiadomo i albo sie ktos na to godzi albo nie :mrgreen: a moze kolega piotrlasso zrobi konkurencje dla archicara ;-)
 
archicar 
ARCHICAR


samochód: zastava 750
Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1970
Rocznik auta: 1966
Kolor auta: plavo nebo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1016
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-03-11, 23:39   

Hmmm... dawno tu nie zaglądałem....
A tu takie kwiatki!

Nie martwcie się, już niedługo przestanę Was nękać swoimi marnej jakości blachami i niebotycznymi cenami. Będziecie sobie sprowadzać z rajchu albo ze stanów. I tak będzie OK.

Zapewne kolega IZJ a Allegro przejmie po mnie schedę i będzie Wam wciskał białoruskie cylinderki z Fenoxa pakowane w pudełka od LPR albo Metelli jako oryginały 20zł,- taniej niż faktyczne oryginały u mnie.

Tak jak i tłumiki z wytwórni stuffu blaszanego FERROZ, które w hurcie są po 30zł,- (z fakturą panie "lasso") a które to z faktycznym tłumikiem poza kształtem nie mają nic wspólnego!
Podróbka z malucha.

Będziecie też mieć u niego i inne duperele kupowane za bezcen na wyprzedażach firmy CRA w Turynie. Materiał odrzucony z powodu właśnie marnej jakości i niedoróbek. Tandeta i syf!


Co do moich marnej jakości progów to śpieszę wyjaśnić że kupuję wszystko w jednej macedońskiej firmie i sam osobiście zleciłem aby ich nie malować, żadnym podkładem bo po jaką cholerę skoro i ta k potem trzeba to zdzierać. Ten "podkład" to tylko marnej jakości najtańsza farbka chroniąca nieco przed korozją. Nic nie daje i warzy się z lakierami.

Na jesieni będę miał ostatnią transzę nowych blach do 600/750 - podłogi, progi zew i wew, błotniki i tylne reperaturki, oraz być może pasy przednie i tylne błotniki (boki).
Z wyjątkiem pasów przednich, boków oraz błotników przednich NIE BćŠDÂ? malowane. Szkoda kasy i roboty. Każdy szanujący się lakiernik i tak to będzie zdzierał do żywego.

Z nowości będą też koryta drzwi (proste bez łuczków) do kurołapy i do normalnej oraz poszycia drzwi (od przetłoczenia w dół) razem z łuczkami. Ceny rzecz jasna będą odpowiednie.

Potem ... cóż... marny to rynek.
Zwijam się stąd.
Nie da się robić ani interesów ani dobrej roboty wśród ludzi dla których najważniejsza jest niska cena. To nie biedronka.
 
wmondel 
aaauto

samochód: zastava 750
Imię: wmondel
Rok urodzenia: 1975
Rocznik auta: 1962
Kolor auta: niebieski
Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: tarnów
Wysłany: 2011-01-09, 08:31   

witam , ostatnio nabyłem zastawe 750 potrzebuje cześci do karoseri , prosze o kontakt lub namiary gdzie mogę owe części nabyć z góry dziękuje.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template TeskoGreen v 0.1 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne